Telli hooldusteenus või varuosad

Teie nimi*

E-posti aadress*

Firma nimi

Telefoninumber

Seadme nimi ja mudel*

Mootori seeria number/ESN*

Eesmärk

Lisamärkused

Baltic Industrial OÜ

Aadress: Allika tee 12, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312
Reg. nr: 11974538
KMKR: EE101420495
Tel:  +372 682 9000
E-mail: welcome@balticindustrial.com

Võtmeisikud

Varno Porovarde

CEO, juhatuse liige
turundus, uued projektid, välissuhted

+372 501 5683
varno.porovarde@balticindustrial.com

Imre Veski

Baltikumi müügijuht
mootorite ja varuosade müük

+372 525 7441
imre.veski@balticindustrial.com

Ivar Lilander

CPG Baltikumi projektijuht
diiselgeneraatorite müük ja paigaldus

+372 506 6262
ivar.lilander@balticindustrial.com

Kristo Raadik

Baltikumi hooldusjuht
mootorite diagnostika, hooldus ja remont

+372 530 29700
kristo.raadik@balticindustrial.com

Raido Lääne

Tartu kontori juhataja

+372 5770 4770
raido.laane@balticindustrial.com

Martins Bauvars

Riia kontori juhataja
SIA Baltic Industrial juhatuse liige

+371 299 00306
martins.bauvars@balticindustrial.com

Rudolfs Lejnieks

Läti hoolduse projektijuht

+371 2889 3391
rudolfs.lejnieks@balticindustrial.com

Tadas Barkus

Vilniuse kontori juhataja
UAB Baltic Industrial juhatuse liige

+370 650 22585
tadas.barkus@balticindustrial.com

Benediktas Banys

Klaipeda kontori juhataja
varuosade ja diiselgeneraatorite müük

+370 655 39758
benediktas.banys@balticindustrial.com

Kazimieras Salmanovicius

Leedu hoolduse projektijuht

+370 652 99 815
kazimieras.salmanovicius@balticindustrial.com