Baltic Industrial OÜ

Aadress: Allika tee 12, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312
Reg. nr: 11974538
KMKR: EE101420495
Tel:  +372 682 9000
E-mail: welcome@balticindustrial.com

Võtmeisikud

Varno Porovarde

CEO, juhatuse liige
turundus, uued projektid, välissuhted

+372 501 5683
varno.porovarde@balticindustrial.com

Imre Veski

Cummins Baltikumi projektijuht
mootorite ja varuosade müük

+372 525 7441
imre.veski@balticindustrial.com

Ivar Lilander

CPG Baltikumi projektijuht
diiselgeneraatorite müük ja paigaldus

+372 506 6262
ivar.lilander@balticindustrial.com

Indrek Lääne

Baltikumi projektijuht
industriaalprojektid - Voith, SW Shocks

+372 5682 8298
indrek.laane@balticindustrial.com

Kristo Raadik

Cummins Baltikumi hooldusjuht
mootorite diagnostika, hooldus ja remont

+372 530 29700
kristo.raadik@balticindustrial.com

Martins Bauvars

Läti kontori juhataja

+371 299 00306
martins.bauvars@balticindustrial.com

Tadas Barkus

Leedu kontori juhataja

+370 650 22585
tadas.barkus@balticindustrial.com
Ģeneratoru pārdošana un uzstādīšana

Juris Linde

CPG Läti projektijuht
diiselgeneraatorite müük ja paigaldus

+371 24 662 424
juris.linde@balticindustrial.com