Pasūti apkopes pakalpojumu vai rezerves daļas

Jūsu vārds*

E-pasta adrese*

Uzņēmuma nosaukums*

Tālruņa numurs

Ierīces nosaukums un modelis*

Dzinēja sērijas numurs / ESN r*

Mērķis

Papildu piezīmes

Baltic Industrial UAB

Pelesos g. 3-304 Vilnius LT-02115

Įmonės kodas: 302576147

PVM mokėtojo kodas: LT100005969217

Tel: +370 650 22585
E-mail: tadas.barkus@balticindustrial.com

 

Pagrindiniai asmenys

Varno Porovarde

CEO, valdybos narys
rinkodara, nauji projektai, išorės santykiai

+372 501 5683
varno.porovarde@balticindustrial.com

Imre Veski

"Cummins Baltics" projektų vadovas
varikliai ir atsarginės dalys

+372 525 7441
imre.veski@balticindustrial.com

Ivar Lilander

CPG Baltijos šalių projektų vadovas
dyzelinių generatorių pardavimas ir montavimas

+372 506 6262
ivar.lilander@balticindustrial.com

Kristo Raadik

"Cummins Baltics" techninės priežiūros vadybininkas
variklio diagnostika, priežiūra ir taisymas

+372 530 29700
kristo.raadik@balticindustrial.com

Martins Bauvars

Latvijos biuro vadovas

+371 299 00306
martins.bauvars@balticindustrial.com

Tadas Barkus

Lietuvos biuro vadovas

+370 650 22585
tadas.barkus@balticindustrial.com
Ģeneratoru pārdošana un uzstādīšana

Juris Linde

CPG Latvijos projektų vadovas
dyzelinių generatorių pardavimas ir montavimas

+371 24 662 424
juris.linde@balticindustrial.com

Benediktas Banys

Lietuvos projektų vadovas
atsarginės dalys, dyzeliniai generatoriai

+370 655 39758
benediktas.banys@balticindustrial.com