Cumminsi toodete ja teenuste ainuesindaja Eestis, Lätis ja Leedus on firma Baltic Industrial.

 • diiselmootorite remont

  Üleilmne energeetika valdkonna liider Cummins on mitmest ettevõttest koosnev korporatsioon, mis projekteerib, toodab, müüb ja hooldab mootoreid ning nendega seotud tehnikat, sealhulgas kütusesüsteeme, juhtimisseadmeid, ventilatsiooni-, filtreerimis- ja emissioonilahendusi ning elektri tootmise süsteeme. Cummins, mille peakorter asub USAs Indiana osariigis Columbuses, teenindab kliente umbes 190 riigis ja territooriumil enam kui 600 firmale kuuluvast ja sõltumatust ettevõttest ning umbes 7200 müügipunktist koosneva müügivõrgu kaudu.

  2019 aastal täitus Cummins Inc. 100 aastat.

 • Võimsad mootorid

  Puhtaid, tõhusaid, töökindlaid ja vastupidavaid Cumminsi mootoreid kasutatakse eri masinates kogu maailmas. Bussid, veoautod, kraanad, kallurid, teehöövlid, ekskavaatorid, vedurid, kaevetehnika, koostootmisjaamad, reisirongid, laevad, praamid, veo…
  Cumminsi veebisaidilt leiate enda vajadustele vastava mootori,

   

  Kasuta Cumminsi kodulehe mootorileidjat, et leida oma vajadustele sobiv mootor.

  Vaata lähemalt
 • Kvaliteetsed varuosad

  On raske üle hinnata, kui olulised on varuosad, mida kasutatakse mootori töökorras hoidmiseks ja selle pika kasutusaja tagamiseks.
  Kui ostate Cumminsi originaalvaruosad meilt, saate lisaks asjatundlikule tasuta nõustamisele ka rahu- ja kindlustunde, et teie Cumminsi mootor teenib teid kaua ja veatult.

   

  Külastage meie veebisaidi hoolduse jaotist, et saada rohkem teada selle kohta, kui oluline on kasutada originaalvaruosi.

  Vaata lähemalt
 • Hooldus ja diagnostika

  Tänapäeva Cumminsi mootorid on väga keerulised ja valmistatud tehnoloogilisel tipptasemel. Meie spetsialistid ja projektijuhid õpivad ja täiendavad end pidevalt, et mitte jääda kõigi tehniliste uuenduste juures ajast maha. See protsess tagab meie klientidele asjatundliku diagnostika ja hoolduse, et võiksite mugavalt oma Cumminsi mootoriga masinat kasutada

  Vaata lähemalt