Cummins Power Generation generaatorikomplektid on iga kohapealse elektrisüsteemi süda. Generaatorikomplektid sisaldavad kas diisli, maagaasi või propaaniga töötavat ajamit ja vahelduvvoolugeneraatorit, mis olenevalt rakendusest annab kas 50 Hz või 60 Hz sagedusega voolu. PowerCommand™-mudelid ja meie digitaalne peajuhtimissüsteem hõlbustavad paralleellülitamist vooluvõrgu teiste generaatoritega. Meie generaatorikomplektid on sündinud integreeritud disainist ja tootmisest, mille eesmärk on vastata teie vajadustele töökindluse, voolukvaliteedi, nimivõimsuse ja tõhususe suhtes.

  • Diiselgeneraatorid

    Diisliga töötavad Cummins`i generaatorikomplektid on kõikjal maailmas endiselt esimene valik turva- ja avariitoitesüsteemideks. Cumminsi diiselgeneraatori komplekt, mis suudab käivituda ja anda toidet vähem kui 10 sekundiga ning pakkuda nimivõimsust ühe etapiga, on robustse usaldusväärsuse ning mehaanilise ja elektrilise töökindluse musternäidis.

    Vaata lähemalt
  • Onan Generaatorid

    Cummins Onan toodab generaatoreid väga paljudeks rakendusteks, sealhulgas generaatoreid autoelamutele ja haagiselamutele, laevageneraatoreid paatidele ja jahtidele, generaatoreid tuletõrje- ja päästesõidukitele, tarbe- ja erisõidukitele, kodugeneraatoreid ja kodu turvatoitesüsteeme ning kodus, matkal ja tööplatsil kasutamiseks mõeldud teisaldatavaid generaatoreid. Samuti võite tutvuda Cummins ComfortGuard generaatoritega, mis toimivad raskeveoki abijõuallikana tühikäigul.

    Vaata lähemalt