Diisliga töötavad Cummins`i generaatorikomplektid on kõikjal maailmas endiselt esimene valik turva- ja avariitoitesüsteemideks. Cumminsi diiselgeneraatori komplekt, mis suudab käivituda ja anda toidet vähem kui 10 sekundiga ning pakkuda nimivõimsust ühe etapiga, on robustse usaldusväärsuse ning mehaanilise ja elektrilise töökindluse musternäidis. Diiselgeneraatorid sobivad hästi ka tarbevoolu tipp-perioodi tootmisjaamadele, hajustootmise jaamadele, tippkoormuse hajutamiseks (või jaotamiseks) ning suurte kommerts- või tööstusjaamade võimsusjuhtimiseks.

 

 

Cummins-diiselgeneraatorid-illustartratsioon

 

Omadused ja eelised

Diisliga töötavad generaatorikomplektid on kõikjal maailmas endiselt esimene valik turva- ja avariitoitesüsteemideks. Cumminsi diiselgeneraatori komplekt, mis suudab käivituda ja anda toidet vähem kui 10 sekundiga ning pakkuda nimivõimsust ühe etapiga, on robustse usaldusväärsuse ning mehaanilise ja elektrilise töökindluse musternäidis. Diiselgeneraatorid sobivad hästi ka tarbevoolu tipp-perioodi tootmisjaamadele, hajustootmise jaamadele, tippkoormuse hajutamiseks (või jaotamiseks) ning suurte kommerts- või tööstusjaamade võimsusjuhtimiseks:

  • Toote kiire saadavus.
  • Tõestatud töökindlus ja väikesed kasutuskulud.
  • Suur tõhusus ja funktsionaalne paindlikkus.
  • Väga kvaliteetne elektritootmine.
  • Hästi sissetöötatud teenindus ja kütuse tarneahel.
  • Valikulise, tehases integreeritava heitmete järeltöötluse võimalus vähendab tipptunnikasutuse heitmeid tundliku keskkonnaga paikades.

Meie 7,5 kW kuni 25 kW võimsuse ning õhk- ja vedelikjahutusega diiselgeneraatorite komplektid on traditsiooniliselt tugeva ehitusega ning pakuvad töökindlust eri rakendustes, alates hooldekodust kuni traadita teenusteni ja lõpetades põhivõimsusega eemalasuvate või ajutiste tarbimiskohtade jaoks.

Meie diiselgeneraatori komplektid võimsusvahemikus 35–500 kW, millel on PowerCommand, pakuvad laias valikus süsteemiomadusi, mida saab kohandada teie rakendusele sobivaks, kas siis turvatoite või põhivõimsuse tarbeks.

Meie PowerCommandiga diiselgeneraatori komplektid võimsusvahemikus 600 kW kuni 2,7 MW sobivad ka kõige nõudlikumatele turvatoite- või põhivõimsusrakendustele.

Rohkem infot Cumminsi kodulehel.