Cummins Onan on tööstusharu tõeline liider laevageneraatori komplektide tootmises, samuti toodete tarnimises sõjaväele, lõbu- ja kaubalaevadele ning mõnedele maailma luksuslikumate jahtide tootjatele. Cummins Onani diisel- ja bensiinigeneraatori komplektid on võimsusvahemikus 4–99 kW. Need on töökindlad, töötavad sujuvalt ja vaikselt ning on varustatud uusimate juhtimis- ja diagnostikaseadmetega.

Maailma ookeanid, suured järved ja isegi Kariibi mere soojad veed on sageli looduse kõige hullemate tormide pesad. Ükskõik kas olete lõbusõidul või kaubalaeval – elektrikatkestus võib olla ärevust tekitav, kulukas ja isegi ohtlik. Siiski võib Cummins Onan anda teie käsutusse üle 70 aasta laevanduskogemusi seal, kus on oluline tagada usaldusväärne toide … loodusjõududele ja muidu karmidele tingimustele vaatamata.

  • 70 aastat laevaelektri kogemust
  • Kindel, sujuv ja vaikne töö
  • Uusimad juhtimis- ja diagnostikaseadmed
  • Lai valik diisel- ja bensiinigeneraatori komplekte

Cummins Onani tooteseeria Quiet Diesel™

Cummins Onani kaubamärk on teerajaja – me pakume vaieldamatult kõige uuenduslikumaid laevageneraatori komplekte, mis teevad laevasõidu lihtsamaks. Cummins Onani digiseeria generaatorikomplektid, kuhu kuuluvad ka Quiet Dieseli (QD™) mudelid, pakuvad nutikat toitelahendust, mille diagnostikainfo on kasutajale arusaadav. Meie isediagnoosivad süsteemid ja paindlik võrguteadete süsteem on lihtsalt nutikad ja lasevad teil seilata veelgi muretumalt.

Omadused

  • Cummins Onani diginäidik tähendab kasutajale arusaadavat diagnostikat, mis sisaldab ulatuslikku infot mootori ja vahelduvvoolugeneraatori kohta, süsteemikaitseomadusi ja tekstikuva
  • Oma tööstusharu kõige suurem volitatud turustajate/tarnijate tugivõrgustik
  • Cummins Onani uuenduslikus kavandus- ja arendusprotsessis kasutatakse tehnoloogiat müra ja vibratsiooni vähendamiseks
  • Optimeeritud paigaldussüsteem vähendab oluliselt vibratsiooni

Varuosad ja Tarvikud

Et oleksite oma Cummins Onan laevageneraatori komplektiga jätkuvalt rahul, pakume täielikku valikut tarvikuid, varuosi, õlisid ja hoolduskemikaale. Pakkimisel jälgitakse, et varuosad on õiged ning seda, et neid oleks pardal mugav hoida. Mis veelgi olulisem – meie varuosad ja tarvikud on kohandatud täpselt teie mudeli tarvis. Kaasas on ka lisamaterjal (kasutusjuhend), kus on olemas täpsed juhised selle kohta, kuidas ja/või millal tarvikuid või varuosi tohib ja tuleb kasutada.

Tarvikud

Parima tulemuse tagamiseks soovitame tellida Cummins Onani tarvikud koos generaatorikomplektiga. Tarvikute loetelu näete konkreetse mudeli tehniliste andmete lehelt, mille leiate seda toodet tutvustavalt veebileheküljelt. Samuti võite tutvuda sobivate tarvikute kataloogiga allpool

Quiet Diesel ja Quiet Gasoline seeria tarvikute kataloog (PDF 1.5 MB)

Diginäidikud

Cummins Onani diginäidikult saab korraga vaadata kasutajasõbraliku generaatorikomplekti kõiki hetkeandmeid, sealhulgas mootori ja vahelduvvoolugeneraatori täpseid andmeid. Samuti kuvatakse sellele diagnostilised andmed tekstina – nii on kasutajal lihtne generaatorikomplekti tööd jälgida.

Hooldus ja varuosad

Quiet Diesel seeria hooldus ja varuosad (PDF 94 KB)

Võrguühendusega e-seeria hooldus ja varuosad (PDF 45 KB)

MDK-seeria laevageneraatorite hooldatavad osad ja hooldamine (PDF 416 KB)

Hoolduskomplektid

Cummins Onani hoolduskomplektid sisaldavad Cummins Onani laevageneraatori komplekti hoolduskomponente mugavas hoiupakendis. Hoolduskomplekti kuuluvad kütusefiltrid, õlifiltrid, toorvee pumba rootorid, tsinkpulgad ning vahelduvvoolugeneraatori rihm.

Vajalike osade ja nende numbrite leidmiseks ei pea enam mõistatama, sest hoolduskomplekti abil saate teada, kas need komponendid on kontrollitud ja vastavad selle generaatorikomplekti variandile. Lõpuni kulunud hoolduskomplekti osade asemele saab vajaduse korral uued tellida. Tugevat pakendit saab kasutada laeva elektri- ja masinasüsteemi lisaosade hoidmiseks. Iga hoolduskomplektis oleva osa numbri saab järele vaadata generaatorikomplekti hooldussildilt.

Uuri veel Cummins Onan hoolduskomplekte (PDF 237 KB)

 

 

 

jalus-Onan-meregeneraatorid