Baltic Industrial OÜ

Reg. nr: 11974538
KMKR: EE101420495

Tallinn

Tartu

Aadress: Allika tee 12, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 Viljandi mnt 75, Õssu, Tartumaa 61713
Tel: +372 682 9000 +372 530 243 37
E-mail: welcome@balticindustrial.com welcome@balticindustrial.com

Tallinna kontaktid

Ivar Lilander

CPG Baltikumi projektijuht
Diiselgeneraatorite müük ja paigaldus

+372 506 6262
ivar.lilander@balticindustrial.com

Ilja Habarov

Ida-Virumaa regiooni kliendihaldur
Cummins ja Kubota varuosade müük

+372 525 74 41
ilja.habarov@balticindustrial.com

Kaspar Kriisk

Taastuvenergia projektijuht

+372 503 83 45
kaspar.kriisk@balticindustrial.com

Rutmar Raidma

Hooldusjuht
Cummins ja Kubota varuosade müük

+372 564 585 00
rutmar.raidma@balticindustrial.com

Siim Kukk

Tehniline juht
Cummins varuosade müük ja nõustamine

+372 562 705 20
siim.kukk@balticindustrial.com

Tartu kontaktid

Madis Kruuse

Lõuna-Eesti regiooni hooldusinsener
Cummins ja Kubota varuosade müük

+372 530 243 37
madis.kruuse@balticindustrial.com

Juhatus

Varno Porovarde

CEO, juhatuse liige
turundus, uued projektid, välissuhted

+372 501 5683
varno.porovarde@balticindustrial.com

Kristo Raadik

Eesti regiooni juht
OÜ Baltic Industrial juhatuse liige

+372 530 29700
kristo.raadik@balticindustrial.com

Telli hooldusteenus või varuosad

Teie nimi*

E-posti aadress*

Firma nimi

Telefoninumber

Seadme nimi ja mudel*

Mootori seeria number/ESN*

Eesmärk

Lisamärkused