Kaubamärki Kubota Engine on arendatud üle 90 aasta ning see on üks maailma suuremaid mootorikaubamärke. Kubota on loomisest peale soodustanud industriaalühiskondade ja üleilmse keskkonna säilitamist progressiivsete tehnoloogiatega ning rahuldust pakkuvat vaimustust parimast võimalikust mootorist. Kubota vastab pidevalt kõrgeimale tehnoloogilisele tasemele.

 • Lahendus

  Suur jõudlus ja kompaktne suurus on õige mootori valimisel kõige tähtsamad tegurid. Kubota tarnib jätkuvalt samasuguse jalajäljega mootoreid, et vähendada seadme mõju. Kubota soovib, et mootorid oleksid kompaktsed ja kerged ning vastaksid Euro V nõuetele, sest me oleme varem saavutanud vastavuse teistele üleilmsetele emissioonireeglitele.
  Täname toe ja koostöö eest!

 • Varuosad

  Leiame, et DPF (diiselkütuse tahkete osakeste filter) on oluline tehnoloogia üle 19 kW mootorite jaoks, et saavutada vastavus osakeste arvu piiravale standardile Euro 5.
  Uus emissiooni standard Euro 5 hakkab Euroopas kehtima 2019. aastal.
  Üleilmsed ettevõtted eelistavad Kubota DPF-mootoreid, sest neil on ühesugune võimsus kogu maailma emissiooninormide süsteemides, mis võimaldab vähendada inseneritöö mahtu ja kulusid.
  Kubotal on Šveitsis sertifitseeritud mootorid 03., 07. ja V3 seeria jaoks. Kubota Engine’i tooted vastavad standardile Euro 5

 • Diagnostika

  Kubota pakub meie teenuseid eri liiki sõidukitele, samuti kütuseid ja kütuse tootmiseks kõrgeim usaldus meie klientide silmis.