Päikeseenergia projektilahendused

Pakume terviklahendusi erinevatele päikeseenergiaga seotud projektidele.

Teostame pakkumise tegemisel detailsed simulatsioonid ning tasuvusarvutused, et kliendil oleks võimalikult hea ülevaade tellitavast lahendusest enne lepingu sõlmimist. Pakume klientidele “võtmed kätte lahendust”, ehk teostame tööd alates projekteerimisest kuni paigalduseni ning aitame kliendil sõlmida lepingud võrguettevõttega lihtsustamaks elektri tagasimüüki.

Kasutame oma projektides ainult kvaliteetseid invertereid, mis on saanud tunnustust üle terve maailma. Inverterid on varustatud Wi-Fi või 4G mooduliga, mis teeb mugava kasutajaliidese abiga süsteemi monitooringu ülimalt mugavaks. Veebiliidesest on võimalik jälgida süsteemi tööd reaalajas kui ka jälgida varasemate päevade/kuude/aastate statistikat.

Päikesepaneelide tehnoloogiad uuenevad ning vahetuvad nii suure kiirusega, et me hindame jooksvalt turuolukorda ümber. Valime uutesse projektidesse alati kõige sobivamad päikesepaneelid lähtudes tehnoloogiast, tootjast, hinnast ning sobivusest konkreetsesse projekti. Sellegipoolest piirame end sellega, et kasutame ainult Tier 1 nimekirjas olevaid päikesepaneele – vaid nii saame garanteerida omalt poolt kvaliteetset ja jätkusuutlikku lahendust.

Küsi pakkumist siit!

Teie nimi*

E-posti aadress*

Firma nimi

Telefoninumber*

Soovitava lahenduse aadress*

Katuse kaldenurk

Katusematerjal

Katuse joonis või pilt (pildina või pdf formaadis)

Lisamärkused