Atlas Copco valgustornid nüüd müügil!

Seoses Atlas Copco valgusmastide suure edukusega üle terve Euroopa, oleme otsustanud tutvustada antud tooteid ka Eesti turule. Atlas Copco valgusmastid on reguleeritava kõrgusega valgustid, mis töötavad elektri- või integreeritud diiselgeneraatori toitelt. Valgusmastid on välja töötatud, et pakkuda võimalikult laialdast valikut sobiva valgusallika valimiseks. Atlas Copco on ülemaailmselt tunnustatud oma kvaliteedi ning töökindluse poolest.

Robustse ehituskvaliteedi ning kuluefektiivsuse tõttu sobivad valgusmastid ideaalselt ehitustele, karjääridesse ja teetöödele. Suurt rõhku on valgusmastide välja töötamisel pandud ka turvalisusele, mistõttu sobivad valgusmastid väga hästi ka ürituste valgustamiseks. Lisaks, valgustit toitvale generaatorile on võimalik ühendada külge ka muid elektrit tarbivaid seadmeid.

Valgusmastide suureks eeliseks on suur valgustatav ala (kuni 5 000 m2), efektiivsus (alates 0,5 l/h) ning sobivus keerulistesse tingimustesse (nt. karjäärid). HiLight LED-i valgusmastidega on võimalik säästa kuni 60% kütusekuludelt (võrreldes halogeenniidlambiga). Lisaks, HiLight LED-ide eluiga on ligikaudu 5x pikem, kui halogeenniidlampidel. Valgusmastid on võimalik varustada valgussensoriga ning muuta valgusti sisselülitamine automaatseks.

Baltic Industrial on Atlas Copco ametlik edasimüüja Baltikumis.

Lisainfot leiate siit.

Küsi lisa:
Kaspar Kriisk
+372 503 83 45
kaspar.kriisk@balticindustrial.com