...

Kontakt

Tallinn

Allika tee 12, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312

+372 682 9000

welcome@balticindustrial.com

Tartu

Viljandi mnt 75, Õssu, Tartumaa 61713

+372 588 710 55

welcome@balticindustrial.com

Baltikumi elektrigeneraatorite ja taastuvenergia projektijuht

Ivar Lilander

ivar.lilander@balticindustrial.com

Ida-Virumaa regiooni kliendihaldur Cummins ja Kubota varuosade müük

Ilja Habarov

ilja.habarov@balticindustrial.com

Hooldusjuht Cummins ja Kubota varuosade müük

Rutmar Raidma

rutmar.raidma@balticindustrial.com

Tehniline juht, diiselgeneraatorite hooldus ja remont

Siim Kukk

siim.kukk@balticindustrial.com

Taastuvenergia projektijuht

Margus Tiirusson

margus.tiirusson@balticindustrial.com

Lõuna-Eesti regiooni hooldusjuht, Cummins ja Kubota varuosade müük

Heiki Linder

heiki.linder@balticindustrial.com

Tegevjuht, juhatuse liige

Kristo Raadik

kristo.raadik@balticindustrial.com

Juhatuse liige

Varno Porovarde

varno.porovarde@balticindustrial.com

Müügisekretär

Karmel Kurvits

karmel.kurvits@balticindustrial.com