...

Mootorid ja varuosad

Ida-Virumaa regiooni kliendihaldur Cummins ja Kubota varuosade müük

Ilja Habarov

Hooldusjuht Cummins ja Kubota varuosade müük

Rutmar Raidma

Lõuna-Eesti regiooni hooldusjuht, Cummins ja Kubota varuosade müük

Heiki Linder

Cummins mootorid

Oleme Cummins'i toodete ainuesindaja Eestis, Lätis ja Leedus.

Cummins on ülemaailmselt tunnustatud energialahenduste pakkuja, mis disainib, toodab, müüb ja teenindab erinevaid mootoreid ja tehnoloogiaid. Need hõlmavad laias spektris seadmeid alates kütusesüsteemidest kuni elektrigeneraatoriteni. Pea sajandi vanuse ajalooga ettevõtte peakorter asub USA-s ja nende võrgustik ulatub üle 190 riigi, pakkudes usaldusväärseid lahendusi läbi tuhandete partnerite ja esinduste.

Cummins, mis alustas teekonda 1919. aastal, on tänaseks olnud kindel teejuht energiasektoris rohkem kui sada aastat.

Võimsad mootorid

Cumminsi mootorid, tuntud oma puhtuse, efektiivsuse ja vastupidavuse poolest, on südameks erinevatele masinatele üle maailma. Alates bussidest, veoautodest ja kraanadest kuni ekskavaatorite, vedurite, kaevandusseadmete ja reisirongideni ning isegi laevadeni ja parvlaevadeni.

Kasuta Cumminsi kodulehe mootorileidjat, et leida oma vajadustele sobiv mootor.

Kvaliteetsed varuosad

Mootori töökorras hoidmiseks ja pika kasutusaja tagamiseks on kriitilise tähtsusega õigete varuosade kasutamine. Cumminsi originaalvaruosad meilt ostes ei saa te mitte ainult tasuta asjatundlikku nõustamist, vaid kindlustate ka oma mootori usaldusväärse ja pikaealise töö.

Lisateavet originaalvaruosade olulisuse kohta leiate meie hoolduse sektsioonist.

Hooldus ja diagnostika

Cumminsi mootorid esindavad tehnoloogilist tipptaset ja nende keerukus nõuab pidevat spetsialistide täiendõpet. Meie asjatundjad ja projektijuhid pühenduvad teadmiste uuendamisele, tagades, et oleme alati kursis viimaste tehniliste arengutega. See pühendumus garanteerib, et pakume klientidele kvalifitseeritud diagnostikat ja hooldust, võimaldades teil nautida oma Cumminsi mootoriga masina muretut kasutust.

Kubota mootorid

Kubota Engine on üheksakümne aasta jooksul kujunenud globaalselt tunnustatud mootoribrändiks, mis seisab tööstuslike arengute ja keskkonnahoiu eesliinil. Pühendunud parima võimaliku mootorikogemuse pakkumisele, ühendab Kubota endas tipptasemel tehnoloogiat ja innovatsiooni, et vastata pidevalt kasvavatele tehnoloogilistele standarditele ja keskkonnanõuetele.

Lahendus

Baltic Industrial toob teieni Kubota mootorid, mis ühendavad endas suurepärase jõudluse ja kompaktsuse. Meie poolt pakutavad Kubota mootorid on kujundatud vähendama seadmete ökoloogilist jalajälge, järgides samas Euro V keskkonnanõudeid.

Tänu aastatepikkusele kogemusele globaalsete emissioonistandardite järgimisel, võite kindlad olla, et iga mootor vastab kõige kõrgematele nõuetele.

Me hindame sügavalt oma klientide usaldust Baltic Industrial vastu ja pühendume täielikult sellele, et olla teie lojaalne ja keskkonnateadlik mootorilahenduste partner.

Varuosad

DPF-tehnoloogia (diiselkütuse tahkete osakeste filter) on oluline mootoritele, mille võimsus ületab 19 kW, tagades vastavuse Euro 5 osakeste arvu piiravatele normidele. See emissioonistandard, mis nüüdseks on Euroopas kehtestatud, seab uued, rangeid nõudeid, et vähendada saasteainete hulka atmosfääris.

Globaalsed ettevõtted on valinud Kubota DPF-varustusega mootorid tänu nende võimele pakkuda järjepidevat jõudlust üle maailma erinevates emissiooniregulatsioonides. Selline universaalsus võimaldab vähendada inseneritööde mahtusid ja kulusid.

Kubota mootorid 03, 07 ja V3 seeriast on saanud Šveitsis sertifikaadi, mis kinnitab nende vastavust Euro 5 standardile.

Diagnostika

Kubota mootorilahendused ja kvaliteetsed kütusesüsteemid on mõeldud erinevat tüüpi sõidukitele ja seadmetele, tagades kõrgeima usaldusväärsuse, mida meie kliendid väärtustavad.

Cummins Fleetguard Filtrid

Cummins Filtration on maailma juhtiv ekspert kommertsmootorite filtreerimise, jahutusainete ja kütuselisandite alal. Meie laiaulatuslik tootevalik vastab mitmesuguste rakenduste ja sektorite vajadustele, sealhulgas:

 • Raske- ja kergveokid
 • Ehitus-, kaevandus-, põllumajandus- ja merendussektori masinad
 • Õli- ja gaasitööstus
 • Energia tootmine

Cummins Filtrationi täispakett hõlmab:

 • Pikendatud töövõimeaega
 • Suurenenud kasutusmugavust
 • Madalamaid ekspluatatsioonikulusid
 • Vähendatud keskkonnamõju

Meie tootevalikus on tööstusharu kõige mitmekülgsem sortiment, sealhulgas:

 • Õhuvõtu- ja filtreerimissüsteemid
 • Jahutusained ja nende töötlustooted
 • Tsentrifugaalfiltrid
 • Suletud karteri ventilatsioonifiltrid
 • Heitgaasisüsteemid ja -tarvikud
 • Vedelike filtreerimine
 • Hüdrauliline filtreerimine nii statsionaarsetele kui kaasaskantavatele süsteemidele
 • Tööstuslikud summutid
  Vedelike ja gaaside analüüsikomplektid ning jahutusainete testimisseadmed

Cummins Filtrationi lahendused on loodud selleks, et tagada optimaalne jõudlus ja usaldusväärsus, vähendades samal ajal kogukasutuskulusid ja toetades jätkusuutlikkust.