Päikeseenergia projektilahendused

Pakume terviklahendusi erinevatele päikeseenergiaga seotud projektidele.

Kõige olulisem ning ühtlasi ka keerukam komponent päikeseenergia projektides on alati inverter. Inverterid toodavad igapäevaselt tuhandeid vatte elektrienergiat olles samal ajal väga keerulistes ilmastikutingimustes. Seetõttu, tuleb väga hoolikalt valida, millise tootja inverterit kasutada. Meie oleme aastaid teinud koostööd inverterite tootjaga SIEL, kes omab laialdast tootevalikut ning pikaajalist kogemust päikeseenergia valdkonnas. Üle 30 aasta vältel on SIEL osalenud projektides, mille koguvõimsus on üle 2000 MW.

Päikesepaneelide tehnoloogiad uuenevad ning vahetuvad nii suure kiirusega, et me hindame jooksvalt turuolukorda ümber. Valime uutesse projektidesse alati kõige sobivamad päikesepaneelid lähtudes tehnoloogiast, tootjast, hinnast ning sobivusest konkreetsesse projekti.

  • roheline diiselgeneraator

    Ole elektrivõrgust sõltumatu!

    Omame pikaajalist kogemust generaatorite müügi ning hooldusega. Meie kogemusele toetudes saame valida Teile kõige sobilikuma generaatori, mis korvaks elektritootmise hetkel kui päikeseenergia ei kata tervet tarbimist.

  • Süsteemi monitooring

    Päikeseenergia tootmist on võimalik reaalajas jälgida SIEL monitooringu seadmeid kasutades. Süsteem väljastab automaatselt e-maili ning SMS-i teel alarmsignaale ning pilveteenuse vahendusel on võimalik jälgida elektri tootmise ajalugu ning statistikat.