Tooted

Baltic Industrial pakub maailma parimaid päikeseenergia lahenduste tootjaid. Päikesepaneelide paigaldamisel saate sõltumatuks turukõikumistest. Baltic Industrial pakub päikeseparkide projekteerimist ja ehitust, samuti võimalust osta päikesepaneele, invertereid ja nende süsteeme eraldi, jättes paigaldamise kliendi hooleks.

Kuidas töötavad päikesepaneelid ja inverter?

Päikesepaneelidele paistva päikese korral muundatakse päikeseenergia elektrienergiaks. Päikesekiirguse footonid neelduvad pooljuhtmaterjalis ja selle tulemusena vabanevad elektronid. Olulist rolli mängib inverter, mis muundab päikesepaneelide toodetud alalisvoolu energia vahelduvvooluks. Päikesepaneelide abil toodetud energiat saab kasutada elektrienergia tarbeks, seda müüa või suunata jaotusvõrku, kui toodetakse rohkem kui enda tarbeks vajatakse.

Meie juures populaarsed päikesepaneelide tootjad

JA SOLAR on üks maailma suurimaid ja usaldusväärsemaid tootjaid, hõlmates üle 13% päikesepaneelide turust. Hiljuti võitis JA SOLAR esikoha PVEL-i poolt koostatud usaldusväärsuse reitingus.

HYUNDAI on üks mõjukamaid päikesepaneelide tootjaid, tagades kõrgeima kvaliteedi ja parima temperatuurikoefitsiendi. Minimaalse UV-kiirguse korral tagavad need kõrge efektiivsuse.

AE SOLAR on Saksamaa päikesepaneelide tootja, kelle tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. See on Saksa kvaliteet, mida kinnitavad sertifikaadid ja tõhus pikaajaline garantii.

JINKO SOLAR paneelid on viimase kuue aasta jooksul järjest tunnistatud arenguliidriteks, muutes nad üheks juhtivaks jõuks päikeseenergia sektoris. RISEN, asutatud 1986. aastal, peetakse üheks päikeseenergia sektori pioneeriks. Tootja on ekspert uute toodete uurimisel ja arendamisel.

RISEN asutati 1986. aastal ja peetakse üheks päikeseenergia tööstuse pioneeriks. Tootja on ekspert uute toodete uurimisel ja arendamisel.

Meie juures populaarsed inverterite tootjad

HUAWEI on üks maailma juhtivaid elektroonikalahenduste tarnijaid. Ettevõtte toodetud inverterid on väga populaarsed, paistavad silma suurepärase usaldusväärsuse, jätkusuutlikkuse ja hästi välja töötatud mobiilirakendusega.

SUNGROW on inverterite tootja, millel on kõrgeim usaldusväärsus. SUNGROW on juhtiv jõud päikeseenergia inverterite uurimises ja arendamises, omades sektori suurimat uurimis- ja arendusmeeskonda ning laia valikut.

SOFAR SOLAR on spetsialiseerunud võrgu- ja hübriidinverterite ning akude uurimisele, arendamisele ja tootmisele. Tootja inverterid paistavad silma kõrge kvaliteedi ja väga mõistliku hinnaga.

SOLAX POWER toodab turu üht tõhusamat inverterit, olles üks parimaid hübriidlahendusi päikeseenergia turul. Väga mugav paigaldamine ja haldamine mobiilirakenduse kaudu.

VICTRON ENERGY on üks maailma tuntumaid hübriidsüsteemide lahenduste tootjaid. Laialdane valik hübriidinvertereid ja akusid. Tootja on suurepärane valik ka autonoomsete ehk off-grid süsteemide korral.

Küsi pakkumist